Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
   
  Расширенный поиск по сайту
Навигация по сайту
Актуально
Заходи та події
Доступні ліки
  МОЗ "Доступні ліки"
 
Медична допомога переселенцям
Дорожня карта поранених ________в зоні АТО
Для пацієнтів з _______ __артеріальною гіпертензією
Реформи в галузі ОЗ
  Проект світового банку
Стандартизація медичної допомоги
_Громадські обговорення проектів  
 
Професійна самоосвіта
Департамент охорони здоров'я
  Працівники ДОЗ
  Головні позаштатні спеціалісти ДОЗ
  Оголошення конкурсу на____ вакантні посади
 
Нормативна база
  Програми
  Розпорядження голови ОДА
  Рішення обласної Ради
  Накази ДОЗ
  Рішення апаратних нарад
  Рішення засідань колегії ДОЗ
  Рішення координаційних рад
  Плани роботи ДОЗ  
 
Доступ до публічної інформації
  Загальна інформація
  Оформлення запиту
  Питання суб'єктів декларування
  Порядок доступу
  Публічна інформація
  Звіти
 
Мережа
  Мережа ЛПЗ
  WEB-сайти
  Вакансії
 
Приймальня
  Графік прийому громадян
  Зразок оформлення електронного звернення
  Звіти про роботу зі зверненнями громадян
  Нормативна база
  Телефони гарячих ліній
 
Паспорт бюджетної програми
  2017 рік
 
Державні закупівлі
  2014 рік
  2015 рік
  2016 рік
  2017 рік
  Перелік закуплених лікарських засобів ЛПЗ
  Забезпеченість за кошти державного бюджету
  Забезпеченість за іншими джерелами фінансування
 
Для приватних підприємцiв
Фотоматеріали
Відеоматеріали
Гаряча лінія
  Online допомога
  Цілодобова телефонна допомога
 


Календарь публикаций
«    Июль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 


Наш опрос
Нам интересно Ваше мнение ..
 
 


Архив новостей
Державні закупівлі 2012 рік
Державні закупівлі 2013 рік
Июль 2017 (21)
Июнь 2017 (28)
Май 2017 (29)
Апрель 2017 (40)
Март 2017 (27)
Февраль 2017 (15)


Важная информация
Администрацией ресурса проводится модернизация скрипта. Приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, администрация


•   » » «Навчання на випередження» 

22-03-2013, 11:56 Заходи та події  ] • «Навчання на випередження»
 

«Навчання на випередження»

 

Складний час, конкуренція на ринку праці, особливо для молоді, ставлять перед кожним навчальним закладом серйозні виклики. Як керівник, я добре усвідомлюю велику відповідальність за долю кожного з наших випускників. Тому, в концепції розвитку медичного училища є надзвичайно суттєвий вектор: співпраця з провідними фахівцями в практичній медицині та науковій діяльності. На мій погляд, перспективність у навчанні є запорукою майбутнього успіху наших випускників.

Сьогодні мова піде про стоматологію ортопедичну. Стрімкий розвиток науки і техніки спонукає нас до пошуку нових джерел інформації, знайомства з «ноу-хау» загальноєвропейського рівня в ортопедичній стоматології.

Безумовним підтвердженням вищесказаного стала міжрегіональна науково-практична конференція з ортопедичної стоматології «Тотальне протезування від А до Я. Погляд лікаря та зубного техніка», що відбулась на минулому тижні на базі Дніпродзержинського медичного училища.

Відповідально заявляємо, що ця подія – значна та неординарна; змістовна і сучасна, цікава і проблемна. Головна теза конференції:

-          партнерство у співпраці лікаря та зубного техніка;

-          щирість у подачі інформації;

-          ювелірна точність спільної роботи;

-          висока комунікаційна культура та майстерність доповідачів;

-          повернення пацієнту високої якості життя через виконання ортопедичної конструкції підвищеної складності в технологічному процесі і тому надзвичайно зручних і природно комфортних для пацієнта в кінцевому результаті;

-          обговорення загальномедичних проблем: реактивація пацієнтів, яка попереджає можливе ускладнення, їх делікатний супровід лікарем-стоматологом, що дає можливість лікарської гарантії 5 і навіть 10 років.

Реалізацію програми конференції забезпечив, без перебільшення, блискучий склад її організаторів. Представляємо:

  1. Яловий Леонід Микитович – Голова Асоціації стоматологів Дніпропетровської області,  заслужений лікар України, головний лікар  КЗ «Обласна стоматологічна поліклініка», кандидат медичних наук. 
  2. Максудов Яшар Ісбат огли – головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ДОДА з ортопедичної стоматології, завідувач ортопедичним відділенням Обласної стоматологічної поліклініки,  заслужений лікар України.
  3. Ніколов Володимир Володимирович – головний лікар стоматологічної клініки «ВітаДент» м. Запоріжжя.
  4. Нестеренко Олександр Володимирович – випускник Дніпродзержинського медичного училища 1992 року, директор приватної зуботехнічної лабораторії

 

…В актовій залі ДМУ жодного вільного місця. Аншлаг! Подивіться на фото: рідкісний випадок, коли майстри, «зубри» практичної стоматології і студенти, що лише на початку професійної діяльності, разом на форумі такого високого рівня. А запрошені дійсно серйозні люди: Дніпропетровськ, Новомосковськ і Дніпроджержинськ тощо. Ще раз підтверджуємо наступний вектор нашої концепції розвитку – безперервність освіти.

Головні доповідачі конференції В.Ніколов – лікар-стоматолог та О.Нестеренко – зубний технік. Звісно, все треба було бачити і чути наживо. Але ми вам, читачі, все таки спробуємо передати атмосферу цього діалогу, що тривав майже 4 години і тримав слухачів у постійній захопленій увазі: всі нотували, знімали, спілкувались, коли до них звертались. Бездоганний мультимедійний супровід: строгий і аналітичний; доказовий і запитальний, аргументований і жартівливий. Вдалий авторський підхід у презентації складних технологій, ненав’язливий коментар, інтелігентна манера спілкування Володимира Ніколова, особливий шарм у заохоченні до питань колег, жодної «фальшивої ноти» - тільки факти, пояснення, абсолютне доповнення у співпраці Олександра Нестеренка - зубного техніка та інколи іронічний епатаж теж на «зуботехнічну» тематику.

…Чотири години – як мить! Певно, це той випадок, коли концентруються в людині не тільки її колосальні професійні здібності, але й талант віддачі, бажання поділитись своїми знахідками. Зробити це невимушено, легко і … щедро! Тож оплески та увага, схвальні відгуки і резонансні обговорення – цілком заслужені.

 

Особистості в стоматології

Головні акценти в роботі конференції, лаконічні резюме, конкретні зауваження, можливі варіанти подальшого співробітництва зробили наші шановні гості. Леонід Микитович Яловий – мудрий і виважений, з великим багажем досвіду і знань, спілкувався колегіально і рівноправно з досвідченими фахівцями і нашими студентами. Думаю, більшість з них зрозуміли сутність виразу, що найбільша розкіш у житті – це розкіш людського спілкування. Л.М.Яловий – сплав інтелекту, досвіду, ерудиції в огранці людяності і поваги, це дійсно – взірець для нашої молоді.

Віртуоз діалогу, людина з відмінним почуттям гумору, Яшар Ісбатович Максудов активно працював зі слухачами і лекторами. Жодного зайвого слова, блискуча імпровізація і щира зацікавленість у кінцевому позитивному результаті.

Виникало відчуття теплої дружньої атмосфери впродовж всієї роботи конференції. Йшла плідна співпраця зацікавлених колег. Вражала не тільки інформаційна насиченість робіт, що презентувались, але й інтерактивність їх подачі. До роботи був залучений цілий зал. Жодного байдужого обличчя! У наш прагматичний час, повірте, цього досягти не просто.

 

Приємна несподіванка

Особливої наснаги мені, як керівнику навчального закладу, додали слова визнання успішності розвитку відділення ортопедичної стоматології Дніпродзержинського медичного училища, сказані під час конференції Л.М.Яловим і Я.І.Максудовим. Коли твою діяльність так високо оцінюють блискучі фахівці своєї справи, розумієш, що всі титанічні зусилля по впровадженню інновацій, реконструкції відділення мають сенс і варті витрачених моральних і фізичних сил.

На особливу увагу і вдячність заслуговує наша співпраця з головним лікарем Дніпродзержинської міської стоматологічної поліклініки Н.М.Трухановою. Проходження студентами виробничої і переддипломних практик в стоматологічних поліклініках міста забезпечує професійну адаптацію наших студентів на робочих місцях. Це важлива складова якості навчання майбутніх техніків.

 

Інтерв’ю учасників конференції

Прочитайте їх, будь-ласка, уважно. Це міні-проекти, серйозний аналіз, завдання, стратегії розвитку. І стосуються вони не тільки, на мій погляд, ортопедичної стоматології. Словом: «від А до Я…».

            Леонид Никитович ЯЛОВОЙ, председатель Ассоциации стоматологов Днепропетровской области, заслуженный врач Украины, главный врач  КУ «Областная стоматологическая поликлиника», кандидат медицинских наук:

            – Для меня участие в нынешней конференции – большое событие не только в профессиональном, но и личном плане. Ведь Днепродзержинск – мой родной город, и я никогда не порывал с ним связи. Долгие годы был в Медицинском училище председателем Государственной экзаменационной комиссии, и мне очень приятно видеть, как с каждым выпуском растет профессиональный уровень  специалистов, которых здесь готовят.

            Можно с полным основанием сказать, что ДМУ превратилось в настоящую кузницу кадров для стоматологической медицины региона, ведь 90% всех зубных техников в нашей области являются его выпускниками.

            Хочу также отметить научную и практическую актуальность темы нашей конференции, которая воплощает самые современные тенденции стоматологии – комплексный поход к обслуживанию пациентов, включающий весь спектр услуг по лечению, реставрации и протезированию зубов. Мне часто приходится бывать за рубежом, знакомиться с передовым опытом коллег, и я с удовлетворением вижу, как постепенно, шаг за шагом мы приближаемся к общеевропейскому уровню. Взять такое передовое направление, как  имплантация зубов, о которой будет идти предметный разговор на конференции – вчера для нас это была экзотика, а сегодня все больше стоматологических клиник внедряют ее в свою повседневную практику.

            Конечно, нам есть еще над чем работать, но мы идем в правильном направлении, и сегодняшняя конференция – еще один шаг на этом пути.

            Яшар Исбат оглы МАКСУДОВ – главный внештатный специалист ДОЗ ДОГА по ортопедической стоматологии, заведующий ортопедическим отделением Днепропетровской областной стоматологической поликлиники, заслуженный врач Украины:

            – Днепродзержинск сыграл важную роль и в моей судьбе.  Здесь в 1972 году я начал свою врачебную деятельность в первой стоматологической поликлинике, и я горжусь тем, что моим наставником стал ее главный врач, Валентин Моисеевич Бурхан – прекрасный специалист и человек, талантливый поэт, Почетный гражданин Днепродзержинска. А в 1976 году, когда в Днепродзержинском медицинском училище открылось зуботехническое отделение, я перешел сюда и проработал десять лет преподавателем. С тех пор регулярно приезжаю для участия в Государственной экзаменационной комиссии.

            За эти годы училище полностью преобразилось, став современным, динамично развивающимся медицинским научно-педагогическим центром. Следует отдать должное его директору, Татьяне Николаевне Тимченко, сумевшей, несмотря на все сложности, осуществить такие преобразования. В наше время в медицине иначе нельзя – надо постоянно двигаться вперед, остановиться – значит отстать навсегда.

            Нина Николаевна ТРУХАНОВА, главный врач КУ «Днепродзержинская городская стоматологическая  поликлиника» ДОС:

            – На мой взгляд, значение сегодняшней конференции трудно переоценить. Ведь оно заключается не только в том, чтобы создать все условия для повышения квалификации, уровня знаний и информированности как практикующих специалистов, так и студентов, о самых передовых методах и технологиях в мире ортопедической стоматологии, тенденциях ее развития. Очень важная задача – создание того уровня взаимопонимания и сотрудничества между  техниками и врачами, который позволяет успешно реализовывать на практике самые сложные и передовые наработки.

            И этот научно-практический форум, как площадка для свободного обмена опытом и мнениями, именно на это и направлен. Не будем забывать: стоматология – это не только технологический и лечебный процесс. Это наука, а в идеале – еще и  искусство, поэтому коммуникативные и психологические аспекты играют в нашей профессии важнейшую роль.

 

Завершуючи ще одну розмову з читачами, підсумую:

Отже, відбулась значна для нас подія. Це дійсно:

-          свято професійної майстерності;

-          презентація загальноєвропейського рівня в ортопедичній стоматології;

-          демонстрація зразків яскравих досягнень у ортопедичній стоматології наших земляків.

І головне:

-          знайомство з непересічними особистостями;

-          відкриття дійсних реальних перспектив для майбутніх фахівців;

-          демонстрація результатів співпраці лікаря і зубного техніка. З усього великого обсягу цікавої і корисної інформації, що прозвучала під час конференції, хочеться виділити як ключовій месидж коротку коректну ремарку Л.М.Ялового «Все починається не з грошей, а з відношення до пацієнта, бажання йому дійсно допомогти і поважати його».

Сподіваємось, у нас це вийде, коли наші погляди співпадуть, сплановано буде все від «А до Я»; а нам з вами не потрібні будуть імпланти добра і людяності, бо штучними ці якості людини не бувають.

 

 

 

Т.М.Тимченко,

директор Дніпродзержинського

медичного училища,

депутат Заводської районної

 у м.Дніпродзержинську ради

«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»
«Навчання на випередження»

 

«Навчання на випередження»

 

  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:
    {related-news}


 

Главная страница   |  Карта сайта   |   Новое на сайте   |   Статистика   |  
Copyright © 2007-2010
Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації
49004, г.Дніпропетровск, пр.Кірова,2
т. 742-87-62 т/ф. 742-89-50 .

Корисні посилання