Дніпропетровська обласна науково-медична бібліотека у роботі школи молодого фахівця для медичних сестер

25 вересня 2018 року працівники Дніпропетровської обласної науково-медичної бібліотеки взяли участь у роботі школи молодого фахівця для медичних сестер у КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова».До уваги працівників лікарні бібліотекарі представили ролик «Сайт ДОНМБ як інструмент обслуговування віддалених користувачів» з презентацією провідних сторінок сайту і рубрик інформаційної підтримки медичних сестер. Крім того, у доповіді слухачів детально ознайомили з діяльністю бібліотеки і умовами традиційного бібліотечного та дистанційного обслуговування користувачів на сайті ДОНМБ, представили ресурси, сервіси, розділи сайту та їх наповнення. Медичні сестри ознайомились з можливостями отримання необхідної якісної фахової інформації шляхом дистанційного забезпечення запитів. Враховуючи бажання відвідувачів і надалі продовжувати навчання та отримати вищу освіту, особливу увагу у доповіді було приділено інформаційній підтримці студентів заочних факультетів. Детально розповіли про віддалений доступ до фонду бібліотеки, зокрема до статей з періодичних видань, і можливість дистанційного отримання необхідних окремих документів у найкоротший час завдяки on-line сервісам сайту.
З метою забезпечення високої якості інформаційного обслуговування молодих спеціалістів і подальшої професійної взаємодії запросили всіх присутніх до співпраці і безкоштовного обслуговування, особливо було наголошено про можливості якісної та мобільної інформаційної підтримки кожного користувача.
У другій частині доповіді було представлено віртуальний музей історії розвитку охорони здоров’я області «Дніпропетровщина медична» на сайті бібліотеки і присутнім запропонували ознайомитися зі сторінками музею, присвяченими історії КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова», з діяльністю Катеринославської Катерининської общини сестер милосердя Червоного хреста та історією ОКЗ «Дніпропетровський медичний коледж».

 

Опубліковано у Заходи та події. Додати до закладок постійне посилання.